Olimpiada Geograficzna (opiekun: Barbara Dąbrowska)

Grzegorz Cieplak, klasa 3D

Laureat I miejsca V Środkowoeuropejskiej Olimpiady Geograficznej w Brnie

Laureat I miejsca XXXVII olimpiady Geograficznej

I miejsce w IV Konkursie Historyczno-Geograficznym "Mazowsze - przeszłość i teraźniejszość

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej (opiekun: Mirosław Malinowski)

Łukasz Gołaszewski, klasa 3F

Laureat 10 miejsca XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Filip Ławski, klasa 3C

Laureat 13 miejsca XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Sy Anh Vuong, klasa 2F

Michał Maśny, klasa 1F

Finaliści XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

 

Olimpiada Przedsiębiorczości (opiekun: Mirosław Malinowski)

Filip Ławski klasa, 3C

Laureat 10 miejsca VI Olimpiady Przedsiębiorczości

 

Olimpiada Fizyczna (opiekunowie: Jolanta Drogoń, Włodzimierz Zielicz)

Jan Stefan Bihałowicz, klasa 3F

Finalista LX Olimpiady Fizycznej

Wyróżniony finalista XVII Konkursu Fizycznego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i Politechniki Warszawskiej

Maciej Jarocki, klasa 3A

Finalista LX Olimpiady Fizycznej

Finalista XVII Konkursu Fizycznego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty i Politechniki Warszawskiej

 

Olimpiada Języka Niemieckiego (opiekun: Renata Skonka-Wysocka)

Jarosław Bejm, klasa 3F

Finalista XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym Języka Niemieckiego - tytuł Mistrza Ortografii Niemieckiej

 

Turniej Młodych Fizyków:

Stanisław Świdwiński, klasa 1F członek drużyny, która zajęła I miejsce w Polsce – finał odbędzie się w Iranie

 

Polsko-ukraiński konkurs fizyczny „Lwiątko”

w klasach trzecich – 5 uczniów a w klasach pierwszych – 3 uczniów otrzymało tytuł taona (opiekunowie J. Drogoń, W. Zielicz)

 

Konkurs Energia Kontrolowana

II miejsce: Damian Maliszewski, klasa 1A  (opiekun J. Drogoń)

 

Konkurs Dzielnicy Wola „Ekologia, przyjaźń i TY”

I miejsce: Karolina Rydzewska, klasa 1B i Magda Tkaczuk kl. 1B (opiekun: Michał Jóźwiak)

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „SOWA” organizowany przez Liceum im. Gen. Sowińskiego w Warszawie

laureatka:  Aleksandra Kozera, klasa 1F

 

Wolski Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich organizowany przez Zespół Szkół im. Marcina Kasprzaka w Warszawie

I miejsce: Wojciech Witoń, klasa 2A

II miejsce: Radosław Warwer, klasa 2A

IV miejsce: Piotr Nowocień, klasa 2A

 

„Sąd nad postacią historyczną”

Muzeum m.st. Warszawy o. Wola – uczniowie występowali w charakterze oskarżycieli i odnieśli sukces doprowadzając do uznania winnego zarzucanych czynów króla Augusta III Wettina (opiekun: Tomasz Zasadny)

 

Konkurs „Niemcy bez tajemnic”

II miejsce: Piotr Łukasik (opiekunowie: Joanna Chojecka i Renata Skonka-Wysocka)

 

Konkurs „Rektion des Verbs mit Prapositionen”

II miejsce: Natalia Chlebowska, klasa 2 IB (opiekun: Joanna Chojecka)

 

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski z języka niemieckiego

III miejsce Ewelina Pogrebniak, klasa 2E

 

Konkurs wiedzy o Berlinie

II miejsce drużyna: Ewa Adamczyk, Justyna Skoczek, Aleksandra Rączka, Tomasz Słomski i Aleksander Świątek, klasa 2B

III miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Pędraszewska, Natalia Szurnicka, Marcin Rywik, Michał Maśny, Stanisław Świdwiński, klasa 1F

(opiekun drużyn: Renata Skonka-Wysocka)

 

Konkurs Recytatorski Poezji Ks. Jana Twardowskiego

Katarzyna Miastkowska, klasa 1C (opiekun: M. Lemiech)

 

Konkurs Bliżej Norwida (XIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski)

wyróżnienie: Katarzyna Miastkowska, klasa 1C i Martyna Pietrzak, kl. 1D  (opiekunowie: M. Lemiech i K. Pokwiczał)

 

Konkurs Recytatorski Zbigniewa Herberta

IV miejsce: Martyna Pietrzak, klasa 1D, 

wyróżnienie: Barbara Wróbel, klasa 2F (opiekunowie: K. Pokwiczał i J. Lesiak)

 

Konkurs Obrazy Mojej Warszawy

wyróżnienia: Dagmara Żurek, Karolina Paczkowska, klasa 1D,  Małgorzata Kuleta, klasa 2F (opiekunowie: K. Pokwiczał, A. Zygmund)

 

Konkurs Mazurki i Nokturny Fryderyka Chopina

wyróżnienia: Maria Ocioszyńska, klasa 1D i Małgorzata Kuleta, klasa 2F (opiekunowie: K. Pokwiczał i A. Zygmund)

 

Turniej Jednego Wiersza

I miejsce Agnieszka Skowronek, klasa 1A (opiekun: K. Pokwiczał)

II miejsce Maya Dąbrowska, klasa 2B (opiekun: A. Zygmund)

finalistka konkursu: Milena Słupska, klasa 2E (opiekun: J. Lesiak)

 

Konkurs Literacki „Opowieść dla wnuka”

laureatka I miejsca: Natalia Szurnicka, klasa 1D (opiekun: K. Pokwiczał)

 

XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej „Poezja bez granic”

finalistka: Martyna Pietrzak, klasa 1D

finalista poezji śpiewanej:  Adam Anglart, klasa 1A (opiekun: K. Pokwiczał)

 

56 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski etap dzielnicowy

wyróżnienie: Martyna Pietrzak, klasa 1D (opiekun: K. Pokwiczał)

 

Konkurs Fotograficzny „Moje odkrywanie, Pragi pokazanie”

wyróżnienie: Weronika Natur, klasa 1A (opiekun: K. Pokwiczał)

 

Ogólnopolski konkurs „Jestem szefową”

finalistka konkursu: Iwona Chałuś, klasa 2F (opiekun: A. Zygmund)

 

Konkurs „W kręgu ikony”

wyróżnienie: Izabela Deputat, klasa 1C (opiekun: M. Lemiech)

 

Konkurs „Parki i skwery Warszawy”

wyróżnienie: Magdalena Bednarczyk, klasa 2C (opiekun: M. Lemiech)

 

Konkurs savoir–vivre

I miejsce: Karol Węglewski, klasa 1C, Maksymilian Batogowski, klasa 2C, Hanna Stylińska, klasa 2C (opiekun: M. Lemiech)