Dyrektor XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. M. Kopernika: mgr Justyna Matejczyk
Zastępca Dyrektora i Koordynator Programu Dyplomowego Matury Międzynarodowej: mgr Grażyna Kania
Zastępca Dyrektora i Koordynator Programu MYP: mgr Iwona Berse 
Zastępca Dyrektora: mgr Daniel Bagiński

Biologia, Przyroda

dr Paulina Garbalińska
mgr Grzegorz Gola
mgr Jan Goldstein

mgr Ewa Jastrzębska 

CAS (Creativity, Activity, Service)

mgr Aleksandra Charążka
mgr Justyna Matejczyk
dr Agnieszka White

Chemia

mgr Łukasz Głaz
mgr Anna Koc

dr Anna Tarnowska

Drama, Wiedza o Kulturze

mgr Monika Gromek

Edukacja dla bezpieczeństwa, Etyka

mgr Marcin Kania

Ekonomia

mgr Jakub Kus

 

Fizyka

mgr Jolanta Drogoń
mgr Łukasz Głaz
mgr Barbara Pater

Geografia

mgr Anna Słaba
mgr Grzegorz Śmigiera
dr Zbigniew Zaniewicz

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Historia i społeczeństwo

mgr Anna Dróżdż

mgr Paweł Nowak
mgr Jakub Ostromęcki
mgr Marian Świerzyński
mgr Tomasz Zasadny

Informatyka

mgr Katarzyna Dzwonowska
mgr Joanna Lenart

Język angielski

mgr Katarzyna Antosz

mgr Anna Bitner

mgr Katarzyna Buciak

Anne Crowley
mgr Konrad Gniazdowski
mgr Danuta Gryca
mgr Marta Hilgier
dr Magdalena Junkieles
mgr Agnieszka Kozłowska
mgr Joanna Maciąg
mgr Justyna Matejczyk
Daniel Miller
mgr Joanna Omachel-Zygmunt
mgr Iwona Piecyk
mgr Anna Rychlewska
mgr Joanna Sobierska
mgr Magdalena Ziółkowska

Język francuski

mgr Justyna Rejba-Chuba
mgr Agnieszka Zygmund

Język hiszpański

mgr Marta Jackowska
mgr Marta Leszczyńska
mgr Magdalena Liczkowska

mgr Aritz Maza

Język niemiecki

mgr Joanna Chojecka
mgr Ewa Rejn
mgr Renata Skonka-Wysocka
mgr Grażyna Strzelczak

Język polski

mgr Edyta Janiak
mgr Julianna Lesiak
mgr Krystian Pokwiczał
mgr Agnieszka Szymańska
dr Agnieszka White
mgr Aleksandra Zygmund

Łacina

mgr Grażyna Kania

mgr Beata Zuziak

 

Matematyka

mgr Iwona Berse
mgr Magdalena Chlebus
mgr Tomasz Gródek
mgr Agnieszka Jankowska
mgr Mirosław Malinowski
mgr Agnieszka Matysiak
mgr Sylwia Otto
dr Katarzyna Ruszczyńska-Bartnik
mgr Maria Stasiak

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Jakub Kus

mgr Zbigniew Zaniewicz

Psychologia

mgr Maritza Zepeda

Religia

mgr Piotr Cieślak

ksiądz mgr Jacek Mroczkowski
mgr Radosław Rzepko

Technika

mgr Joanna Lenart

TOK (Theory of Knowledge)

mgr Katarzyna Buciak
dr Magdalena Junkieles

mgr Iwona Piecyk
mgr Joanna Sobierska

Visual arts

mgr Michał Polaczek

Wychowanie fizyczne

mgr Monika Filewicz

mgr Michał Babicz
mgr Daniel Bagiński
mgr Paweł Chuba
mgr Jarosław Lewandowski
mgr Mateusz Osakowicz
mgr Lilia Staniaszek
mgr Marek Tomaszkiewicz
mgr Zbigniew Żuk

Biblioteka

mgr Elżbieta Czerwonka
mgr Emilia Popławska

Pedagog

mgr Aleksandra Charążka
mgr Lidia Rychert

Psycholog

mgr Wioletta Oszczypko