W dniach 15-17 marca 2019r trzy uczennice klasy 2IB miały przyjemność reprezentować naszą szkołę na międzynarodowym konkursie matematycznym ISMTF Mathematics Competitions w Wiedniu. Korzystając z okazji, piątkowe popołudnie spędziłyśmy na zwiedzaniu stolicy Austrii, a wolne chwile poświęcałyśmy na ostatnie przygotowania przed nadchodzącymi zmaganiami. W sobotę rano rozpoczęły się rundy indywidualne, a po południu grupowe. W niedzielę odbył się turniej Sunday Chase w zespołach międzynarodowych. Była to doskonała okazja do zapoznania się i integracji z uczestnikami z innych krajów. Wyjazd był dla nas wyzwaniem, ale również wspaniałym doświadczeniem i mamy nadzieje reprezentować naszą szkołę w następnej edycji.

ISMTF

ISMTF1                                                                          ISMTF2