Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zostali finalistami Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach. Organizatorami konkursu są Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego.

Uczniowie brali udział w eliminacjach szkolnych, w wyniku których wyłoniono po dwie prace w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i oddziałów gimnazjalnych. Komisja szkolna przesłała prace do Wydziału Oświaty Dzielnicy Wola. Następnie komisje dzielnicowe wybrały po dwie najlepsze prace w każdej kategorii, które były prezentowane przez uczniów przed Kapitułą Konkursu.

Naszą szkołę, a tym samym dzielnicę, reprezentowały w finale trzy uczennice: Natalia Rudzka i Agata Wiernicka z klasy 3b oraz Natalia Szachna z klasy 1C.

Pierwszą nagrodę zdobyła Natalia Szachna z klasy 1C, która zaprezantowała film „Jeden dzień z życia architekta wnętrz”.

Wyróżnienie otrzymała Agata Wiernicka z klasy 3b za prezentację „Moja przyszłość - architekt urbanista”.

Natalia Rudzka z klasy 3b zdobyła tytuł finalisty za prezentację „|Mój wymarzony zawód –nurkowanie”.

Gratulujemy.